Stříbrný les

9. července 2012 v 10:23

Váš vlk přišel do Stříbrného lesaStříbrný les, umístěný kdesi ve středu říše Evergia. Málo oblíbený vlky, velmi oblíbený malou zvěří. Vlci sem nejčastěji nouzově chodí, když nemůžou ulovit potravu někde jinde.
 


Komentáře

1 Misterious Midnight Misterious Midnight | 20. ledna 2013 v 21:16 | Reagovat

/proč je tento les tak málo navštěvovaný? vůbec necítím, že by tu v nejbližší minulosti nějaký vlk vůbec prošel, ale zvěře je tu dost/(zavětřila a zamířila k nejbližší noře, měla chuť na lov a zásoba by neuškodila a tedy i přes obtíže sněhu ulovila zajíce)/lov v zimě postrádá veškerou akci, teď už bych mohla jít k tomu jezeru, znám o jeden les víc a jdu dál/

2 Mysterious Midnight Mysterious Midnight | Web | 21. září 2013 v 14:34 | Reagovat

(Zašla až za Lánské jezero, ke kterému se chtěla po lovu podívat, jinak by to vzala přes Evergiánskou louku do Zlatého lesa.)/Sakra, kde už tu něco je, na to, jak všichni říkají, že sem chodí na takovou poslední záchranu, tak toho tady moc neni./(Začala stopovat a když ucítila zvířecí pach zastavila a schovala se do křoví. Po chvilce čekání kolem proběhl zajíc, ona rychle vystartovala a zajíce chytila, postup několikrát zopakovala, jednoho ze šesti chycených zajíců snědla a ostatní si vzala do huby a odešla k Lánskému jezeru.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Všechna práva vyhrazena © 2012-2013
Zákaz kopírování - všechny obrázky, články apod. jsou chráněny autorským právem.