Saga

24. srpna 2012 v 20:49 |  Členové
Nestálý odchod - na neurčito
heart, red icon 100% | black, star icon Voda | green, ok, yes icon Správce | comment icon Aktivní | element, fire icon +20 | closed, padlock, privacy, security icon kajinka.mat@seznam.cz

Další herní charaktery: Dimma.
_________________________________________________________________
Jméno: Saga
Datum narození: 21.1.2010
Pohlaví: ♀

Druh: Nemá
Potomci: Nemá
Matka: Sária
Otec: Matka ji to nikdy neřekla
Sourozenci: Dimma

Postavení ve smečce: green, star icon Gama

Mám rád(a): Omegy (nevím proč, ale vždy mě rozesmějí), sníh a vodu
Nemám rád(a): Teplé dny a medvědy (mám z nich panickou hrůzu!)

Minulost:
Narodila jsem se v severních lesích daleko mezi smaragdovými skálami. Naše smečka nesla jméno Bílá smečka, protože v těchto nelítostných končinách, skoro po celou roční dobu by jste všude viděli pouhopouhý sníh. Proto když jsem se narodila vyvolalo to menší vzrušení, byla jsem totiž jediný šedivý vlk ve smečce. I moje matka byla bílá. Se sestrou jsme však sdíleli stejné problémy, protože i ona byla spíše šedivá. Obě jsme měly pouze dvoje packy bílé (já přední, sestra zadní). Čas plynul a já jsem už byla stará 3 měsíce, bylo po kruté zimě a začínali letní dny. Ve smečce jsem neměla žádné přátele. Všichni se mi totiž vysmívali kvůli zbarvení a tak mě nezbývalo než si hrát s mou mladší sestřičkou nebo se potulovat po okolí. Jednoho nádherného večera, kdy všichni spali a měsíc jediný se odvážil svítit do temné noci, mě přepadla zvědavost a vyšla jsem si z bezpečí skal do údolí. Ale to co jsem uviděla mě velice zaskočilo. Několik vlků (vypadali opravdu nebezpečně), mířilo k naší smečce. Tou největší rychlostí, kterou jsem dokázala běhat, jsem se vydala zpátky, abych varovala mou smečku. Bohužel jsem přišla pozdě. V jeskyni nebyl nikdo. Ani cizí vlci ani moje smečka. Začala jsem hledat, čmuchat, využila jsem všechny možnosti jak je alespoň kontaktovat ale nic. Smutně jsem si lehla do klubíčka a přitulila se k chladné skále. Třeba si jen někam vyšli pomyslela jsem si. Další den, to ale nebylo jiné. Musela jsem se s tím smířit. Má smečka je pryč. Buď ji napadli ti hnusní vlci, nebo musela naléhavě odejít. Když už jsem chtěla opustit jeskyni a vydat se do světa, uslyšela jsem kňučení. Otočila jsem se a spatřila mou sestru Darne! Obě jsme se k sobě přitulili. Poté my Darne o všem vyprávěla. Jak se tu poprali s nějakými vlky, někteří utekli, ale nic o mé matce jsem se nedozvěděla. V ten den se z nás se sestrou stali sirotci a zároveň tuláci. Procestovali jsme několik set lesů, luk a území. Poprali se s orli o jejich kořist i s medvědy (proto ta fóbie). Až jsme dorazili k těmto lesům a každá z nás se vydala jinou cestou. Sestra řekla, že se pokusí najít zbytky z naší staré smečky a vydá se zpátky na sever. Já jsem naopak vstoupila do tohoto území. Za ty necelé 2 roky co jsme se sestrou putovali po světě, se z nás obou stali velice silné vlčice. Teď se však před námi oběma otevřeli nové světy a nové touhy.

Magie:
Speciální magie zmražení dokáže zmrazit rybníky, přehrady a nebo oceány podle toho, jak hodně je už vlk zkušený. Zmrazit se dají i jiné věci nebo předměty, jako je například kámen, tráva a podobně.

Ocenění:
1. Ocenění za bezchybnou registraci.
1. První získané body.
3. Aktivní celý jeden rok na Evergii.
2. Druhé získané body.
 

Všechna práva vyhrazena © 2012-2013
Zákaz kopírování - všechny obrázky, články apod. jsou chráněny autorským právem.