Tenebris

17. srpna 2012 v 16:27 |  Členové

heart, red icon 100% | black, star icon Nemá náhrdelník | green, ok, yes icon Člen | comment icon Nektivní | element, fire icon 0 | closed, padlock, privacy, security icon E-mail nedoplněn
_________________________________________________________________

Jméno: Tenebris
Datum narození: 5.8.2009
Pohlaví: ♀

Druh: Nemá
Potomci: Nemá
Matka: Amare
Otec: Mortem
Sourozenci: Odium, Rubrum

Postavení ve smečce: red, require, star icon Omega

Mám rád(a): Tenebris má ráda lesy ve kterých může poslouchat zpěv ptáků a po kterých může volně pobíhat. Také má ráda měsíc a hvězdy a když může tak je pozoruje a nedovolí ničemu a nikomu aby ji vyrušil.
Nemám rád(a): Tenebris nemá ráda když ji někdo bezdůvodně uráží nebo na ni útočí. Také nemá ráda sníh, jelikož se od něj odráží hodně světla a jí pak bolí oči.

Minulost:
Tenebris se spolu s dalšími dvěma vlčaty narodila v noci pár dní po úplňku, v malém horském lesíku,sněhově bílé vlčici Amarii a šedému vlkovi Mortemovi. Oba to byli tuláci ale jim to vůbec nevadilo, spíše naopak. Oba měli rádi svobodu a tuto vlastnost převzali i jejich vlčata. Její dva bratři se jmenovali Odien a Rubrum. Když všichni trochu odrostli a dokázali se udržet na svých nohách, byli velmi živí a ničeho se nebály. Neustále něco zkoumali a nutily své rodiče aby jim řekli jak se jmenuje tohle nebo tamto. Prostě dělali svým rodičům radost po nějaké době se ale ukázali dvounožci a donutily je aby se přesunuli pryč. Nějakou dobu byli zase v bezpečí ale lidé je opět našli a začaly po nich dokonce střílet. Amare vzala vlčata a začali utíkat zatím co Mortem je bránil ale nejspíš ne dost silně jelikož brzy je dvounožci opět dostihli. Zoufalá Amare se na dvounožce vrhla jen aby zachránila vlčata kterým přikázala utéct a zachránit se. Tenebris ji poslechla a utíkala co jí síly stačily ale její bratři se skryli mezi kořeny stromu kousek od místa kde jejich matka zápasila s dvounožci. To bylo také naposled kdy Tenebris své bratry a matku viděla. Sama a hladová se tedy vydala najít někoho kdo by ji pomohl přežít a staral se o ní ale nebylo to pro ni lehké. Jednou na ni při cestě zaútočil kanec a způsobil ji jizvy na rameni a kousek od čumáku dřív než stačila zaregistrovat že se na ni vůbec řítí. Nakonec po několika dnech našla smečku a zvlášť jednu vlčici jenž se ji ujala, starala se o ni a naučila ji vše co potřebovala umět aby přežila. Po tom co dospěla se smečkou zůstala ještě rok ale pak odešla zkusit najít své bratry a novou smečku a možná i vlka s nímž by strávila zbytek života.

Magie:
tato vlčice nemá žádnou speciální magii

Ocenění:
1. Ocenění za bezchybnou registraci.
 

Všechna práva vyhrazena © 2012-2013
Zákaz kopírování - všechny obrázky, články apod. jsou chráněny autorským právem.