Leden 2013

Satyra

26. ledna 2013 v 17:58 Členové
heart, red icon 100% | black, star icon Nemá náhrdelník| green, ok, yes icon Člen| comment icon Neaktivní | element, fire icon 0 | closed, padlock, privacy, security icon E-mail nedoplněn
_________________________________________________________________

Jméno: Satyra
Datum narození: 1.12.2010
Pohlaví: ♀

Druh: Nemá
Potomci: Nemá
Matka: Rasea
Otec : Teren
Sourozenci: Palneine, Agrei, Wattu, Sirraia

Postavení ve smečce: -
Smečka: Nemá
Úkryt: Západní úkryt

Mám rád(a): ...
Nemám rád(a): ...

Minulost:
Jednoho krásného dne se v horském úkrytu sněžné smečky ozvalo kňučení nového mláděte, jeho starší sourozenci jej odsuzovali, ale když se dozvěděli, že je to malá vlčice, ihned začali hledat jméno, které by se k ní mohlo hodit. Wattu, nejstarší se sourozenců a jako jediný vlk se tohoto, zdržel, ale její sestry měly hodně návrhů, nakonec každá vyslovila jedno. Palneine měla za to, že by se mohla jmenovat po matce, byla jí totiž neskutečně podobná, Agrei se líbilo Tyriša a Sirraia chtěla, aby její jméno začínalo na to samé jako její a napadla jí Sanjea, vlčice se tak hádali, až to matka nevydržela a řekla, že to bude Satyra, tím byly všechny spokojené. Pár týdnů na to už měla nejlepšího kamaráda, který byl jen o měsíc starší než ona. Jednou na jaře, když už roztál sníh a už oba byli o něco starší a odvážnější, pořád však ještě opravdu malí a nezkušení, si hráli na schovávanou a Satyra se chtěla schovat opravdu dobře, toužila po uznání svého nejlepšího kamaráda, který byl zatím ve všem lepší než ona. Zkrátka šla hodně daleko, s jejím nejlepším kamarádem (Laseirem)neměli určenou oblast a tak toho vyšla a šla stále dál, pořád si připadala velmi blízko, schovala se a velmi dlouho čekala, byl už večer a Laseir ji stále nenašel, v tu chvíli dostala strach a snažila se dostat zpátky domů, ale neměla ještě vycvičený čich a vyrazila za nejbližším vlčím pachem, byla to však jiná smečka a přesto se jí alfa pár ujal a pečoval o ni. Její adoptivní matka a otec ji naučili vše, co potřebovala k přežití, ale tvrdohlavá Satyra se hned po půl roce oddělila s tím, že jde hledat svou domovskou smečku. Bloudila a nevědomky se čím dál tím víc vzdalovala od sněžné smečky, prošla pár míst a narazila na pár smeček či osamělých vlků, všichni jí litovali a ona dělala všechno proto aby ne, a tak se snažila pomáhat, vždycky byla velmi milá a laskavá a ochotná, byla sice mladá a nezkušená, což je pořád, ale něco jí dávalo smysl jít dál, nikdy si netroufla na nic než hlodavce či zajíce. Už jen tak chodila, ani nevěděla jak a kam, už ztratila naději. Nakonec došla do pěkné oblasti, která se jí líbila, byli tu lesy, louka, jezera i jedna zřícenina, byl to takový dokonalý svět, který jí stačil k tomu, aby přestala tesknit po své rodině, přeci jenom už je to přes rok, je čas zapomenou na minulost a soustředit se na budoucnost. Docela začala chtít smečku, prožít dětství, které ztratila, hrát si s kamarády a o nic se nestarat. I když zatím žádnou nenašla, věděla, že tu je a to v ní probudiloradost ze života, s radostí skákala po skalách a našla i jeden docela opuštěný úkryt, který se jí moc zamlouval a tak začala žít svůj nový život v oblasti, která se jmenovala Evergia.

Magie:
tato vlčice nemá žádnou speciální magii

Ocenění:
tato vlčice nemá žádná ocenění

Pro a&s a členy

26. ledna 2013 v 17:42 | Nyra |  Novinky
Zdravím, mám tady pár "novinek" co bych vám chtěla sdělit.

001 Hlavní člověk co se stará o náhrdelníky je Aron, s prosbama o náhrdelníky pište do změn, ale nebudou přidány hned! ;)
002 Poslední dobou nemám moc času, musím vytvářet grafiku za ceny mé soutěže na blogu ve VGS tak prosím omluvte neaktivitu, a a&s se tady o to postarejte na nějaký čas za mě :) děkuji.
003 Vybarvovat vlky začal i Aron, můžete to tak vidět u nové vlčica jménem Sakura. Kdyby jste byli nespokojení s mou tvorbou a chtěli by jste raději vybarvit vlka od Arona, nebo naopak tak si napište do změn. To platí i pro Sakuru. Ale změny nebudou hned.
004 Omlouvám se Misty, ale bude to trošku trvat s těmi jizvami, pokusím se o to už dneska :D.

To je vše co jsem vám chtěla říct, teda myslím :D popřípadě článek aktualizuji a něco přidám, časem. Tak zatím :) Nyra.

Sakura

22. ledna 2013 v 16:38 Členové
heart, red icon 100% | black, star icon Nemá náhrdelník | green, ok, yes icon Člen | comment icon Neaktivní | heart, red icon 0 | closed, padlock, privacy, security icon E-mail nedoplněn
_________________________________________________________________
Jméno: Sakura
Datum narození: 10.4.2009
Pohlaví: ♀

Druh: Nemá
Potomci: Nemá
Matka: Rozalinda
Otec: Zorro
Sourozenci: Daniel

Postavení ve smečce: -
Smečka: Nemá

Mám rád(a): Vytí na měsíc, procházky, hraní atd.
Nemám rád(a): .......

Minulost:
Z jeskyně se ozvalo pískání narození vlčete "knííí knííí".Zorro udýchaně přiběhne k Rozalindě a zeptá se: "je to vlk nebo vlčice?" Rozalinda mu odpoví "vlčice překrásná malá černá a narodila se zrovna když rozkvétaly stromy Třešní co kdybychom jí říkali Sakura "navrhne Rozalinda s usměvem.Zorro hned odpoví "to je dobré jméno" a usměje se a olízne Rozalindě čumák a řekne "stane se dobrou Alfou určitě a dobrou vůdkyní smečky"."Ano to doufám" řekne Rozalinda s úsměvem.Později když Sakura byla docela už velká začali ji rodiče cvičit ve všem at v magii či boji a nebo ve všem prostě.Stala se velmi půvabnou vlčicí všichni ji měli rádi jak pro její ochotu pomáhat druhým tak k tomu jak se strala o všechny ze smečky.Později Se Sakuře narodil bratr Daniel.O pár měsícu později oba rodiče zemřeli a Sakura se starala o svého bratra když nikdo nemohl zvolit rada starších volila za vůdkyni smečky Sakuru.Sakura byla dobrou vůdkyní ale po čase řekla všem že je opouští že se vydá do světa a po ní nastoupí jako vůdce smečky její bratr ,ale i on řekl že půjde se Sakurou.Sakura teda řekla Temnému dešti at nastoupí on jako vůdce stal se jim tedy ale smutný byl z toho že jeho oblíbená vlčice kterou tajně miloval mizí.Dlouho ji přemlouvali ale ona jim řekla:vydám se do světa přátelé ale nikdy na vás nezapomenu a jednoho dne se možná vrátím řekla jim a zmizela se svým bratrem a tak začal život Vlčice Sakury a jejího bratra vlka Daniela.
Později se Sakura oddělila od svého bratra a našla o něco později tuto zemi.Našla tu dvě smečky,ale neví pro kterou se rozhodne.Země zvaná Evergia se stala jejím novým domovem.Doufá že ji smečka příjme.

Sakura či Saky,je jí jedno jak jí budete oslovovat.Milá a hodná,ráda pomáhá a je pracovitá.Není zrovna typ vlčice čekajícího než příde partner nebo kamarád.Je spíše plná adrenalinu a dobrodružství,nebezpečí se vrhá po hlavě.Je velice skvělá v lovu,což její smečce bude zaručovat dostatek potravy.Být vámi nepouštím se s ní do boje,jakož to správná vlčice má dobrý trénink.

Magie:
tato vlčice nemá žádnou speciální magii

Ocenění:
tato vlčice nemá žádná ocenění

Náhrdelníky

20. ledna 2013 v 11:01 | Aron
Po "dohodě" s Nyrou, Vám přináším novinku. Místo schopností (Neviditelnost, Létání atd..) budeme mít náhrdelníky z živly. Když je bude váš vlk mít na krku, bude mít schopnosti toho živlu který náhrdelník má. Zde je můžete vidět:

Náhrdelník času - může zpomalit čas, a přitom se sám pohybovat v norm. čase


Náhrdelník iluzí - může vytvořit iluzi že to např. vypadá že vlci něco vidí co přitom neexistuje


Náhrdelník ohně - vlk může ovládat oheň, rozmrazovat led, později i oheň vytvářet


Náhrdelník větru - může ovládat vítr, měnit počasí


Náhrdelník vody - vlk může ovládat vodu, zmrazovat ji na led


Náhrdelník země - zrychlit růst rostlin, pohybovat s kořeny stromů atd.

Jak získat náhrdelník?
1. Možnost: Napsat si do změn o něj
2. Možnost: Být aktivní

Pravidlo pro získání?
Počkat si a nepopohánět adminy

Vzkaz pro členy:
Přidělování náhrdelníků mám na starost já (Aron). Tak mi prosím nezaspamujte mou emailovou schránku emaily typu "Kdy už budu mít náhrdelník??". Nebudu na ně odpovídat a ihned je mažu. Děkuji...

JIŽ NEJDOU SEHNAT JEN TAK!


Náhrdelníky (c) Waxy

Vzkaz pro registrované!

10. ledna 2013 v 12:47 | Nyra |  Novinky
Zdravím, chtěla jsem jen upozornit, že mnoho z vás není aktivní, většina kvůli toho, že na rpg moc nechodíte a tak nevíte co se tady po pozastavení děje. Takže vás prosím, do komentářů pište kontakt nejlépe e-mail, aby jsme vám popřípadě mohli zasílat nejnovější informace.


Nyra

Mysteriour Midnight

5. ledna 2013 v 15:51 Členové
heart, red icon 100% | black, star icon Oheň | green, ok, yes icon Správce | comment icon Aktivní | element, fire icon +35 | closed, padlock, privacy, security icon sillia.k@seznam.cz

Další herní charaktery: Aida.
_________________________________________________________________

Jméno: Mysteriour Midnight
Datum narození: 10.2.2009
Pohlaví: ♀

Druh: Nemá
Potomci: Nemá
Matka: Kaliat
Otec: Sagr
Sourozenci: Lisha, Nir

Postavení ve smečce: -
Smečka: Nemá
Úkryt: Severní úkryt + (rozhodla se přespávat na SZ. Evergie ve své vlastní noře)

Mám rád(a): Vytí na měsíc, úplněk a půlnoc (nejlépe úplněk za půlnoci), noční letní přírodu, překonávání vlastních hranic, adrenalin, lov, rvačky (ale jen pokud vyhrává nebo pouze ruční vyřizování účtů), vítězství, toulání se přírodou, skákání po skalách, soukromí a chvilkovou samotu, západ slunce.
Nemám rád(a): Hádky, vlky, co do všeho strkají čumák a neznají hranici soukromí, "sladké řečičky", pod nohy se pletoucí malá vlčata, "chytáky a strašpytlíky", zimu v létě, na jaře, zimu bez pořádného sněhu, prohru, none, když není co lovit, využívání někoho k něčemu, vlky, kteří se vytahují nad ostatní, přestože nemají proč a všichni jim to "žerou".

Minulost:
Od narození nepoznala svou matku, protože při jejím porodu zemřela na zranění z boje s lidmi. Žila tedy pouze se svým otcem a staršími sourozenci Lishou a Nirem, kteří jí ovšem odstrkovali, protože byla nejmladší a jako jediná měla zbarvení po matce, všichni ostatní měli spíše hnědo-šedo-bílou srst. Otec na ni byl vždy tvrdý a chtěl, aby se uměla obránit, aby jí názory ostatních moc nezajímaly, aby si vždy dělala, co považovala za správné a nenechala si svůj názor vymluvit. Ale nějak to přehnal a z Midnight se stala tvrdá, nelítostná a silná vlčice to jí byl tak rok a půl a to se ukázalo, že ráda někam zmizí a nikdo nevěděl kam, často mizela i na týden, proto se jí začalo říkat záhadná jinak také Mysterious a tak vzniklo jméno Mysterious Midnight. Někdo si z toho pak začal dělat legraci a začal jí říkat MM, což se jí samozřejmě nelíbilo a díky své násilné povaze se stávalo, že někomu ublížila více než chtěla, takže byla vyhnána ze smečky. Toulala se přírodou a různými konci světa a naučila se ocenit krásy přírody a zajímavých míst, také se jí zvýraznili smysly, které předtím používala pouze zřídka, protože ji vždy všichni varovali. Někdy se nakrátko přidala k nějaké smečce a když se jí to hodilo tak ji opustila pár dní byla na nějakém místě a pak ho zase s jinou opustila a našla další. Z nejedné smečky byla díky své povaze vyhnána a získala v nich nedůvěru lásce a nejlepším přátelům, tedy má jen přátele, ale žádného si k tělu moc nepouští a zvláště samce, první dojem vydává jako chladný a nepřátelský, ale trpělivost se vyplácí a po čase je Midny schopná se s vlky bavit otevřeněji. Jak se toulala narážela na další a další místa a stále další smečky, když už ji po cca. sedmé kvůli povaze "vykopli" ze smečky, rozhodla se, že k další už se přidávat nebude, pouze pokud budou schopni přehlížet její nedostatky a cenit si toho dobrého. Najednou narazila na nějaký pomyslný okraj ase rozhodla tuto oblast tuto oblast prozkoumat více než jakoukoli jinou, na kterou kdy narazila a zavládl v ní takový zvláštní pocit, pocit, že nalezla domov, přestože v něm nikoho a nic neznala. Rozhodla se poslechnout svůj instinkt a zůstala na místě zvaném Evergia.

Magie:
Žhavení může ohřát jakoukoliv věc, nebo i vlka, který náhrdelník ohně vlastní. Vlk si určí své vnitřní teplo a rozvine ho do celého těla. Může nažhavit například studený kámen, který bude poté vařící.

Ocenění:
1. Ocenění za bezchybnou registraci.
1. První získané body.
2. Druhé získané body.
Všechna práva vyhrazena © 2012-2013
Zákaz kopírování - všechny obrázky, články apod. jsou chráněny autorským právem.