Mysteriour Midnight

5. ledna 2013 v 15:51 |  Členové
heart, red icon 100% | black, star icon Oheň | green, ok, yes icon Správce | comment icon Aktivní | element, fire icon +35 | closed, padlock, privacy, security icon sillia.k@seznam.cz

Další herní charaktery: Aida.
_________________________________________________________________

Jméno: Mysteriour Midnight
Datum narození: 10.2.2009
Pohlaví: ♀

Druh: Nemá
Potomci: Nemá
Matka: Kaliat
Otec: Sagr
Sourozenci: Lisha, Nir

Postavení ve smečce: -
Smečka: Nemá
Úkryt: Severní úkryt + (rozhodla se přespávat na SZ. Evergie ve své vlastní noře)

Mám rád(a): Vytí na měsíc, úplněk a půlnoc (nejlépe úplněk za půlnoci), noční letní přírodu, překonávání vlastních hranic, adrenalin, lov, rvačky (ale jen pokud vyhrává nebo pouze ruční vyřizování účtů), vítězství, toulání se přírodou, skákání po skalách, soukromí a chvilkovou samotu, západ slunce.
Nemám rád(a): Hádky, vlky, co do všeho strkají čumák a neznají hranici soukromí, "sladké řečičky", pod nohy se pletoucí malá vlčata, "chytáky a strašpytlíky", zimu v létě, na jaře, zimu bez pořádného sněhu, prohru, none, když není co lovit, využívání někoho k něčemu, vlky, kteří se vytahují nad ostatní, přestože nemají proč a všichni jim to "žerou".

Minulost:
Od narození nepoznala svou matku, protože při jejím porodu zemřela na zranění z boje s lidmi. Žila tedy pouze se svým otcem a staršími sourozenci Lishou a Nirem, kteří jí ovšem odstrkovali, protože byla nejmladší a jako jediná měla zbarvení po matce, všichni ostatní měli spíše hnědo-šedo-bílou srst. Otec na ni byl vždy tvrdý a chtěl, aby se uměla obránit, aby jí názory ostatních moc nezajímaly, aby si vždy dělala, co považovala za správné a nenechala si svůj názor vymluvit. Ale nějak to přehnal a z Midnight se stala tvrdá, nelítostná a silná vlčice to jí byl tak rok a půl a to se ukázalo, že ráda někam zmizí a nikdo nevěděl kam, často mizela i na týden, proto se jí začalo říkat záhadná jinak také Mysterious a tak vzniklo jméno Mysterious Midnight. Někdo si z toho pak začal dělat legraci a začal jí říkat MM, což se jí samozřejmě nelíbilo a díky své násilné povaze se stávalo, že někomu ublížila více než chtěla, takže byla vyhnána ze smečky. Toulala se přírodou a různými konci světa a naučila se ocenit krásy přírody a zajímavých míst, také se jí zvýraznili smysly, které předtím používala pouze zřídka, protože ji vždy všichni varovali. Někdy se nakrátko přidala k nějaké smečce a když se jí to hodilo tak ji opustila pár dní byla na nějakém místě a pak ho zase s jinou opustila a našla další. Z nejedné smečky byla díky své povaze vyhnána a získala v nich nedůvěru lásce a nejlepším přátelům, tedy má jen přátele, ale žádného si k tělu moc nepouští a zvláště samce, první dojem vydává jako chladný a nepřátelský, ale trpělivost se vyplácí a po čase je Midny schopná se s vlky bavit otevřeněji. Jak se toulala narážela na další a další místa a stále další smečky, když už ji po cca. sedmé kvůli povaze "vykopli" ze smečky, rozhodla se, že k další už se přidávat nebude, pouze pokud budou schopni přehlížet její nedostatky a cenit si toho dobrého. Najednou narazila na nějaký pomyslný okraj ase rozhodla tuto oblast tuto oblast prozkoumat více než jakoukoli jinou, na kterou kdy narazila a zavládl v ní takový zvláštní pocit, pocit, že nalezla domov, přestože v něm nikoho a nic neznala. Rozhodla se poslechnout svůj instinkt a zůstala na místě zvaném Evergia.

Magie:
Žhavení může ohřát jakoukoliv věc, nebo i vlka, který náhrdelník ohně vlastní. Vlk si určí své vnitřní teplo a rozvine ho do celého těla. Může nažhavit například studený kámen, který bude poté vařící.

Ocenění:
1. Ocenění za bezchybnou registraci.
1. První získané body.
2. Druhé získané body.
 

Všechna práva vyhrazena © 2012-2013
Zákaz kopírování - všechny obrázky, články apod. jsou chráněny autorským právem.