Červen 2013

Herní boxy

29. června 2013 v 21:34 | Nyra |  Novinky
Článek není spíše novinkou, ale dotazem. Chcete nově herní boxy, které obsahují zdraví vlka, aktivitu a prozkoumání míst v říši? Byl to vlastně nápad mě a Tesarri, můžete je vidět zde - Nyra (Hlasujte v anketě, názory můžete vyjádřit v komentářích ;).

Jinak moc lidí rpg nehraje, což je škoda na to, kdo všechno tady je registrován :/. Asi zavedeme tzv. Black list - kde budou všichni, kteří mají pozastavený účet z důvodů: neaktivity, porušení pravidel a tak dále. Jestli máte nějaké návrhy na zlepšení rpg, napište si :).

Jedu na dovolenou, takže tady do 9tého června nebudu. V srpnu mám také naplánovaný týdenní tábor u koní a Tesarri jede se mnou, tak jestli tady je nějaký dobrovolník, který by tady pomáhal, byly by jsme moc rády! Tak zatím po dovolené ;D.

Novinky 2013

25. června 2013 v 17:31 | Nyra |  Novinky
Chtěla jsem vás seznámit s jednou novinkou ....

Docela známá stránka DeviantArt je plná výborných kreslířů, grafiků a lidí, kterým jdou výborně fotomanipulace. Rozhodla jsem se, že aktivním vlkům budeme dávat na profil nové "realistické vlčí podoby" aneb. fotomanipulace bez pozadí, které budete moct zanedlouho vidět u Nyry a Tesarri (hned je bude fotomanipulace dokončena). Na DA (DeviantArtu) jsou tak zvané pointy, které si můžete buď koupit, a nebo získat od jiných lidí za to že jim např. něco nakreslíte. Já jsem si to už zavedla a mám 70 pointů, z toho 60 použitých na nové obrázky pro mě a Tesarri. Jestli někdo chce taky obrázek, napište nám do pořadníku (článek který brzo vytvoříme) a pošlete mi 30 point na můj Deviant Art a já vám za to u kreslířky pod přezdívkou "Yellwolf" objednám realistický obrázek vašeho vlčího charu :). Nic vám platit ale nebudu, musíte si POINTY sehnat/zaplatit sami!

Nyra -
Všechna práva vyhrazena © 2012-2013
Zákaz kopírování - všechny obrázky, články apod. jsou chráněny autorským právem.