Nové pravidla

8. srpna 2013 v 10:26 | Nyra |  Novinky
Takže, ještě než odjedu jsem tady přece jen pár změn udělala a to hlavně v pravidlech. Náhrdelníky s magií nejsou jen tak zadarmo - zavedla jsem tzv. elementy element, fire icon k této ikonce na vašem profilu se budou přičítat body za to, že budete aktivní v nějaké výpravě a podobně. Nedávno byla Altınská výprava, a proto všichni zůčastnění dostávají +5 bodů.

Statistiky:

element, fire icon +30 možnost vlastnit náhrdelník magie
element, fire icon +50 možnost stát se brigádníkem po dobu 1 měsíce

Body znázorňují vaše zkušenosti a postavení vě hře.

(Přidaná funkce brigádník - dočasný pomocník nebo rádce a kontrolor ve hře.)

A ještě k tomu, když budete mít určitý počet elementů/bodů tak budete dostávat drobné odměny, které ještě nejsou zavedeny tady. Jestli vás něco napadá, můžete napsat.

Do profilů jsme přidaly herní boxy, bude tam popsané zdraví vašeho vlka, magie v náhrdelníku (jestli nějaký máte), postavení ve hře, aktivnost psaní, elementy/body a váš e-mail. Kdo nám ještě neposlal e-mail, máte šanci a budete odškrtnuti ve členech (momentálně je škrtnutých 8 lidí ze 13). Pište klidně i pod jakýkoliv článek.

Dále jsme do profilů a smeček přidali ikonky postavení vlků.

star, yellow icon Alfa
blue, star icon Beta
green, star icon Gama
red, require, star icon Omega

Možnost mít více vlčích charakterů! Můžete se znovu registrovat jako úplně nový vlk, ale musíte informovat na váš HLAVNÍ ÚČET. Na váš hlavní účet připíšeme "další herní charaktery" a přidáme odkaz.

K mapám jsme se zeptaly autorky obrázků z mapy, jestli by nám poslala další na e-mail. Kdyby to dovolila, tak by jsme mohli mít svět zase plnější obrázků :). Když vejdete do některé oblasti tak je ve článku napsané "Váš vlk přišel do ..." To je prozatím vše, snad se změny líbí.

Opět přibíráme administrátory a správce

Jestli jste hodně na pc a máte zkušenost na blog.cz tak si prosím napište, budeme jen rádi!

Nyra
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Všechna práva vyhrazena © 2012-2013
Zákaz kopírování - všechny obrázky, články apod. jsou chráněny autorským právem.