Listopad 2013

Západ Slunce

2. listopadu 2013 v 18:05 | Mysterious Midnight |  Akce

Jak jistě většina z nás ví, na Evergii jednou za rok zapadá doslova rudé Slunce na východě, kdo alespoň jednou zavítal k Východnímu úkrytu, tak ví, co mám na mysli. A vzhledem k tomu, že nám přibyly další možnosti ve hře, konkrétně nesmrtelnost a možnost se po smrti stát duchem, chtěla bych je touto formou zavést do hry.

Jak to bude probíhat?
Začátek se bude odehrávat u Východního úkrytu formou RPG jako normální děj. Přijdete tam nebo se setkáte s dalšími vlky, kteří se přišli podívat na tento zázrak. Ze Slunce ale vystoupí mýtická postava, která bude milá a nabídne vlkům po celé Evergii tyto dvě možnosti, pod podmínkou, že splníte úkoly, či odpovíte na její otázky a dostanete se tak k závěrečné a rozhodující otázce. Na to budete mít další týden po západu. Ale nebude to tak, že co den to otázka nebo úkol, zodpovězením otázky či splněním úkolu se dostanete k další a to jestli to do týdne stihnete nebo ne záleží na tom, jak rychle budete odpovídat.


Odpovědi či provedení úkolů už ale pište na mail Evergie (evergia@seznam.cz) , nikoli do komentářů.

V barvách podzimu

1. listopadu 2013 v 22:46 | Nyra |  Novinky
Mám pro vás novinku, je to nový design blogu. Objednala jsem si ho na stránkách http://designy-na-objednani.blog.cz/ a myslím si, že se povedl. Starý design se mi taky líbil, ale připadal mi už okoukaný a chtělo to něco nového. Snad tady tento design vydrží co nejdéle a bude se vám líbit, no ... názor si už udělejte každý sám. Užijte si ho :).
Všechna práva vyhrazena © 2012-2013
Zákaz kopírování - všechny obrázky, články apod. jsou chráněny autorským právem.