Prosinec 2013

Západ Slunce - vyhodnocení

11. prosince 2013 v 0:39 | Mysterious Midnight |  Akce


Takže lidi, respektive vlci, budu k Vám upřímná, celkem jste mě zklamali, čekala jsem, že se zapojí více lidí, chápu, že někteří zrovna netouží po nesmrtelnosti svých vlků, ale čekala jsem větší zájem. Díky takto nízkému počtu vlků, kteří se účastinili, konkrétně 3, jse se rozhodla ocenit každého z nich, už jenom za snahu a za to, že se vůbec účastnili.
Tímto chci poděkovat Nyře, Tesarri a Roxi, že mě podpořili při mé první akci a za to, že se snažili a každá z nich rozluštila minimálně první hádanku, která, jak teď už všechny vědí, měla rovnou někokero řešení.


Nesmrtelnost jsem se rozhodla udělit Nyře a Roxi, obě se v luštění hádanek dostaly celkem daleko, vlastně až k finishi. A krom nesmrtelnosti získají i body, konkrétně tedy 15.


Tesarri se bohužel nedostala tak daleko, ale i tak jsem se rozhodla jí odměnit, alespoň za to, že se účastnila. Takže nesmrtelnost sice nezíská, ale body ano, též 15.A Roxi, když píšu, že se to má psát na mail Evergie, tak na mail Evergie (evergia@seznam.cz) nikoli na můj.
Všechna práva vyhrazena © 2012-2013
Zákaz kopírování - všechny obrázky, články apod. jsou chráněny autorským právem.