Back on track!

14. března 2014 v 17:18 | Nyra |  Novinky
Ahojte vlci! Vážně se omlouvám, že jsem teď nebyla aktivní, měla jsem náročné období a teď se to už zlepšilo, tak bych se sem vrátila. Ale musím vědět, jestli to má smysl, protože jestli tady nikdo už nehraje tak to bude na nic. Ještě musím říci, že mě čeká hodně stresu ohledně školy, tak nevím jak to tady bude probíhat, ale každopádně bych od vás potřebovala více pomoci (od administrátorů a správců) - potřebovala bych, aby jste se víc sami rozhodovali apod. což je přijimání členů, drobné změny ve hře atd. Protože jinak to vázne, třeba jsem si teď všimla že jsou nějaké registrace o kterých jsem nevěděla a kvůli tomu, že jsem tady nebyla tak je nikdo nemohl přijmout. To bych chtěla změnit. Administrátorům bych dala plnou "pravomoc" a správci by byli tak nějak pod administrátory. Samozřejmě by se ještě domluvily pravidla, ale každopádně já sama nemám čas řídit skoro celý průběh hry. Byla bych moc ráda kdyby jste mi s tím pomohli. Takže, chci vědět, jestli to má smysl. Ozvěte se mi dolů do komentářů :).

Nyra
 


Komentáře

1 Mysterious Midnight Mysterious Midnight | 16. března 2014 v 15:04 | Reagovat

Já to tu tak nějak občas kontroluji, jednou za pár dní, koukala bych se sem více, ale jak tak koukám, tak moc lidí tu není, bohužel. Pokud vím, tak přijímat nové členy nemohu, takže se od toho držím dál, ale jestli chceš,mohu se o to postarat, bohužel, vlky jim nenakoloruji, neumím to, takže v tom je trochu háček. Taky bych sem chodila častěji, ale to by tu taky musel být i někdo jiný... :(

2 Roxi Roxi | 19. března 2014 v 16:11 | Reagovat

Já taky tu už nestíhám chodit dost často ale určite to tady chodím koukat. Mohla bych někdy s něčím pomoct takže se mnou můžeš počítat;)

3 Mysterious Midnight Mysterious Midnight | 25. března 2014 v 19:57 | Reagovat

Takže... Napsala jsem k Sev. úkrytu, tak by bylo dobré, kdyby kdokoli, kdo sem chodí, napsal a pokračoval, ať už jenom v klidném dni, nebo klidně tam udělejte nějaký rozruch, jenom by bylo dobré, se zase začít aktivně zapojovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Všechna práva vyhrazena © 2012-2013
Zákaz kopírování - všechny obrázky, články apod. jsou chráněny autorským právem.