Akce

Západ Slunce - vyhodnocení

11. prosince 2013 v 0:39 | Mysterious Midnight


Takže lidi, respektive vlci, budu k Vám upřímná, celkem jste mě zklamali, čekala jsem, že se zapojí více lidí, chápu, že někteří zrovna netouží po nesmrtelnosti svých vlků, ale čekala jsem větší zájem. Díky takto nízkému počtu vlků, kteří se účastinili, konkrétně 3, jse se rozhodla ocenit každého z nich, už jenom za snahu a za to, že se vůbec účastnili.
Tímto chci poděkovat Nyře, Tesarri a Roxi, že mě podpořili při mé první akci a za to, že se snažili a každá z nich rozluštila minimálně první hádanku, která, jak teď už všechny vědí, měla rovnou někokero řešení.


Nesmrtelnost jsem se rozhodla udělit Nyře a Roxi, obě se v luštění hádanek dostaly celkem daleko, vlastně až k finishi. A krom nesmrtelnosti získají i body, konkrétně tedy 15.


Tesarri se bohužel nedostala tak daleko, ale i tak jsem se rozhodla jí odměnit, alespoň za to, že se účastnila. Takže nesmrtelnost sice nezíská, ale body ano, též 15.A Roxi, když píšu, že se to má psát na mail Evergie, tak na mail Evergie (evergia@seznam.cz) nikoli na můj.

Západ Slunce

2. listopadu 2013 v 18:05 | Mysterious Midnight

Jak jistě většina z nás ví, na Evergii jednou za rok zapadá doslova rudé Slunce na východě, kdo alespoň jednou zavítal k Východnímu úkrytu, tak ví, co mám na mysli. A vzhledem k tomu, že nám přibyly další možnosti ve hře, konkrétně nesmrtelnost a možnost se po smrti stát duchem, chtěla bych je touto formou zavést do hry.

Jak to bude probíhat?
Začátek se bude odehrávat u Východního úkrytu formou RPG jako normální děj. Přijdete tam nebo se setkáte s dalšími vlky, kteří se přišli podívat na tento zázrak. Ze Slunce ale vystoupí mýtická postava, která bude milá a nabídne vlkům po celé Evergii tyto dvě možnosti, pod podmínkou, že splníte úkoly, či odpovíte na její otázky a dostanete se tak k závěrečné a rozhodující otázce. Na to budete mít další týden po západu. Ale nebude to tak, že co den to otázka nebo úkol, zodpovězením otázky či splněním úkolu se dostanete k další a to jestli to do týdne stihnete nebo ne záleží na tom, jak rychle budete odpovídat.


Odpovědi či provedení úkolů už ale pište na mail Evergie (evergia@seznam.cz) , nikoli do komentářů.

Soutěže

24. září 2013 v 16:50 | Tesarri
Ahoj! Od akce "hledání klíčů", která měla mimochodem úspěch, který jsme nečekaly, jsme se rozhodly, že budeme pořádat různé soutěže i nadále. Každá soutěž by měla být jiná. Ještě nejsou vymyšlené všechny detaily, ale až budou, určitě Vám dáme vědět. Soutěž, která by měla následovat bude ve Vánočním stylu hledání dárků, za které dostanete ceny, podobně jako u "hledání klíčů". Ale nebojte se, před Vánocemi se můžete těšit i na jiné soutěže. Jinak předem Vám děkujeme za účast!
 
 

Reklama

Rubriky

Všechna práva vyhrazena © 2012-2013
Zákaz kopírování - všechny obrázky, články apod. jsou chráněny autorským právem.