Novinky

New RPG

7. května 2014 v 8:44 | Nyra
Zdravím, jak vidíte tak na stránky už nechodím a už ani asi nebudu. S kamarádkou jsme se rozhodly založit novou RPG "virtuální stáj" která se momentálně vytváří. Tak se přesunu tam. Doufám že to chápete, ve virtuální stáji je toho více co dělat a víc mě to i baví. Kdyby někdo chtěl tento blog převzít tak stačí říct :) bude stále v provozu a můžete hrát RPG. Pokud by jste chtěli odkaz na nové stránky, tak stačí říct + ještě budu shánět tým. Kdyby se našel někdo kdo dobře kreslí koně a udělal by mi linearty, byla bych moc ráda. Mě to moc nejde :D.


Back on track!

14. března 2014 v 17:18 | Nyra
Ahojte vlci! Vážně se omlouvám, že jsem teď nebyla aktivní, měla jsem náročné období a teď se to už zlepšilo, tak bych se sem vrátila. Ale musím vědět, jestli to má smysl, protože jestli tady nikdo už nehraje tak to bude na nic. Ještě musím říci, že mě čeká hodně stresu ohledně školy, tak nevím jak to tady bude probíhat, ale každopádně bych od vás potřebovala více pomoci (od administrátorů a správců) - potřebovala bych, aby jste se víc sami rozhodovali apod. což je přijimání členů, drobné změny ve hře atd. Protože jinak to vázne, třeba jsem si teď všimla že jsou nějaké registrace o kterých jsem nevěděla a kvůli tomu, že jsem tady nebyla tak je nikdo nemohl přijmout. To bych chtěla změnit. Administrátorům bych dala plnou "pravomoc" a správci by byli tak nějak pod administrátory. Samozřejmě by se ještě domluvily pravidla, ale každopádně já sama nemám čas řídit skoro celý průběh hry. Byla bych moc ráda kdyby jste mi s tím pomohli. Takže, chci vědět, jestli to má smysl. Ozvěte se mi dolů do komentářů :).

Nyra

Neaktivnost

25. ledna 2014 v 16:28 | Nyra
Ahoj :), jak jste si všimli tak tady už moc nechodím, důvod je takový, že na to nemám čas. Mám jiný blog, snažím se teď grafičit a nechávám si i volný čas, abych nebyla celý den na pc. Takže jen aby to bylo oficiální, chtěla jsem vám napsat, že mou "aktivnost" pozastavuji na dobu neurčitou. Takže tady už jakoby nebudu, ale zároveň se můžu kdykoliv vrátit. Je mi to líto, ale už mě to ani moc nebaví, protože beru Evergii teď jako povinnost, už to neberu jako zábavu jako to bývalo. Byla bych moc ráda, kdyby se někdo z vás tady o to staral když tu teď nebudu. Můžete si dělat jakékoliv soutěže, články apod. Kdyby se toho někdo ujal, budu ráda :) kdyžtak mi napište do komentů. Je mi to líto, ale mám taky své povinnosti a teď mě čekají zkoušky. Proto se chci taky zdokonalit v grafice. Děkuju, jste úžasní :3.

~ Nyra

V barvách podzimu

1. listopadu 2013 v 22:46 | Nyra
Mám pro vás novinku, je to nový design blogu. Objednala jsem si ho na stránkách http://designy-na-objednani.blog.cz/ a myslím si, že se povedl. Starý design se mi taky líbil, ale připadal mi už okoukaný a chtělo to něco nového. Snad tady tento design vydrží co nejdéle a bude se vám líbit, no ... názor si už udělejte každý sám. Užijte si ho :).

Info.

7. října 2013 v 13:40
Takže aktuálně - omlouvám se, že jsem tady teď nebyla. Měla jsem moc práce, ať už se školou, nebo se souteží na koních. To je jedno, stejně by vás to nezajímalo :D. Můžete se už brzy těšit na novou akci od Mysteriour Midnight, o čem bude a kdy bude je překvapení. Sama to ani pořádně nevím, ale už se těším. Tento týden ještě moc aktivní nebudu, protože máme hodně učení, ale příští by to už snad mělo být lepší :D.

Úprava vzhledu

1. října 2013 v 19:49 | Tesarri
Ahoj, v nejblišší době by měly proběhnout velké změny ve hře. Budou to goldpointy. Ještě se promyslí, jak se budou kupovat ale možnost, která je asi nejpřijatelnější je, že se budou kupovat pomocí SMS. Zašlete SMS v určitém tvaru a my Vám připíšeme goldpointy. Budete si za ně samozřejmě moct koupit různé bonusy ve hře, jako například náhrdelníky magie, úprava vzhledu vlka (něco ve stylu zletého jablka na Howrse) a mnoho dalších možností. Myslím, že tím se hra obohatí. Budou i akce, kde bude hlavní cena např. ta úprava vzhledu vlka nebo goldpointy, všechno se ještě promyslí, ale zajímal by nás Váš názor.

Takže otázka je: chtěli byste tyto novinky ve hře?


Novinky

28. září 2013 v 19:22 | Mysteriour Midnight & Saga
Před jistou dobou, jsme se začali dívat více do budoucnosti našich vlků. Každé stvoření umírá a stárne. Zde to není jiné. Proto jsme tedy vymysleli spolu s administrátory a správci tři možnosti:

1. Budete mít speciální schopnost, která vám zaručí nesmrtelnost.
KDE JI ZÍSKAT? Plněním soutěží a akcí.

2. Stanete se duchem.
JAK SE STÁT DUCHEM? Velice jednoduše. Až vás vlk bude umírat, můžete si zvolit zda se stane duchem nebo vaši postavu zanechat vlčímu hřbitovu.

3. Váš vlk zemře a bude pochován na vlčím hřbitově.


Zde jsou již rozepsány výhody a nevýhody každé z možností:

NESMRTELNOST
Výhody: Vlk bude nesmrtelný. Bude stále mlád a mít moci neustále potomky.
Nevýhody: Jsou spíše po hráčské stránce. Vašemu vlkovi budou umírat přátelé, kteří nemají speciální schopnost. Také ji můžete vyhrát pouze v soutěžích a akcích (za body).

DUCH
Výhody: Změníte se v přízrak, který je již nezranitelný a nesmrtelný. Budete znovu mládi. Můžete plně ovládat svůj náhrdelník a jeho schopnosti. Můžete se zjevovat ostatním vlkům.
Nevýhody: Vidí vás pouze ostatní duchové nebo vlci se speciální schopností a pokud se chcete zjevit někomu jinému, můžete pouze jednomu najednou. Duchem se váš vlk může stát pouze pokud zemře na stáří či smrtelné zranění. Nemůžete se nikoho dotknout, či mu ublížit, ani on vás. Nemůžete se zjevit lidem.

SMRT
Výhody: Uvolní se vám místo pro novou postavu.
Nevýhody: Již nebudete moci za svou postavu hrát a ani ji oživit.


Budete upozorněni, až váš vlk bude mít vysoký věk a poté si budete moci zvolit jednu z možností (nesmrtelnost můžete i dříve!) Doufáme tedy, že jsme vám těmito možnostmi aspoň trochu potěšili. :)

Budeme velice rádi za vaše názory.

Info. o akcích (hlavně pro A&S)

23. září 2013 v 16:02 | Nyra
Zdravím, tak chtěla jsem vám říct něco o tom, jak budou probíhat akce, co za ně můžete vyhrát + nějaké další informace do hry.

Takže dost často, tady budou různé akce, které budou uspořádávat administrátoři a správci. Podle mě by bylo zbytečné, kdyby jsme tady měli takový režim, že by jsme se střídali, protože každý má jiné starosti a jiný čas, kdy tady může být a věnovat se Evergii. Takže bych se chtěla zeptat: kdo si vezme na starost další akci? (Vymyslí téma, napíše článek, vymyslí ceny, obstará ceny apod.) s cenama vám samozřejmě pomůžu, pokud by to byl náhrdelník, nebo magie, protože na to mám už přesně rámečky a tak dále. Jinak speciální Vánoční akci (která bude před Vánocemi, nebo přesně na Vánoce - ještě nevíme, je čas) si už zabrala Tesarri, samozřejmě kdo dobrovolně chce, může ji pomáhat - ale potom by jste se akce nemohli zůčastnit. Pokaždé, když někdo organizuje akci, tak je pochopitelné, že se ji nemůže zůčastnit. Vaše akce může souviset s ročním obdobím, prostě s čímkoliv, je to jen na vaší fantazii.

Pokud bude nějaká akce a vy máte 2 herní charaktery, tak si můžete na jednu akci vybrat vždy jen jeden charakter. Ale jiné to je u speciálních akcí! (Jako např. ty Vánoční.) Protože když např. teď najdete všechny klíče, stačí jen zkopírovat text kde klíče jsou, poslat druhý e-mail pod vaším druhým herním charakterem a dostali by jste cenu pro oba chary - a to je blbost, protože by jste měli hned plno bodů a prostě mě to nepříjde fér. Takže si to můžete třeba střídat ;).

Naše správkyně (konkrétně Mysteriour Midnight) měla nápad, týkající se nových věcí v Evergii a zároveň magie vlků. Jak by se vám líbilo, kdyby vlci měli nesmrtelnost a tím pádem by zůstali stále mladí, jako jsou teď?

N.paw ikona

Registrace pozastaveny

22. září 2013 v 11:25 | Nyra
Zdravím vlci.
Jelikož zde máme už hodně členů (a někteří dokonce nejsou ani aktivní), tak na nějaký čas uzavíráme registrace. Není to proto, že by jsem vás tady nechtěla, ale proto, že starat se o tolik profilu nese velké úsilí a zabírá to hodně času. Teď se ještě připravuje akce, a tak bude práce více než dost. Kdyby se mezi vámi našel někdo, kdo si hodně přeje se zde registrovat, tak můžete samozřejmě napsat tady na blog, nebo na náš e-mail. Ale berte v úvahu, že taková rpg zabírá hodně času, musíte být aktivní, neustále psát a podobně. Ani já sama kvůli školy nemám moc času tady psát, tak prosím ty, kteří se chcete registrovat jen tak a jen tak něco naplácáte do registrace, prosím nechte si to na někdy jindy. Bereme tady dobré písaře s velkou fantazií, kteří mají stále nějaké nápady a oživují nám tady naši rpg :).

+ Přidala jsem tady různou magii, kterou můžete vyhrávat v soutěžích, za body a poté používat v rpg. /Viz. Nyra/

Takže registrace jsou prozatím pozastaveny na dobu neurčitou.

Návrat

14. srpna 2013 v 17:31 | Nyra
Ahoj, vracím se z tábora a můžu prozradit, že si chystám další herní charakter jménem Aroo a bude to druh vlčice Tesarri :) profil ještě není dokončen, musím dopsat minulost a pár věcí - i vy si můžete vytvořit další charaktery :).
 
 

Reklama
Reklama

Všechna práva vyhrazena © 2012-2013
Zákaz kopírování - všechny obrázky, články apod. jsou chráněny autorským právem.